+x valtsu - 5.5.2023+x LeHeMä - 30.4.2023Olisin voinut laittaa tämän kuvan muuhunkin osioon, mutta tämä on varmaan oikea paikka. Ehkä kukaan ei tiedä, mikä tämä on. Vihjeenä, että käytetään sisällä, vaikka seisookin hangessa. Kuva on viikon takaa, penkka on nyt matalampi.Peruukki Pek*****en ttubee?-Sisalpesinhän siinä on valkememassa auringossa.
+x LeHeMä - 30.4.2023Olisin voinut laittaa tämän kuvan muuhunkin osioon, mutta tämä on varmaan oikea paikka. Ehkä kukaan ei tiedä, mikä tämä on. Vihjeenä, että käytetään sisällä, vaikka seisookin hangessa. Kuva on viikon takaa, penkka on nyt matalampi.
+x Bobbie - 2.4.2023Olikohan tuolla edell. kanavalla jonkinsortin esto. Kokeilen saanko tähän toista linkkiäkään toimimaan. Ei onistu, eikä kyllä meinaa onnistua muokkauskaan. Vitsit vähissä.
+x Bobbie - 2.4.2023Näyttääpä olevan linjoilla vipinää. Ei meinaa onnistua linkitys, yritetään kerta vielä.Eturintamalla 4kk sitten ?